Hromadné vkládání inzerátů

S aplikací InzertMan už nemusíte ručně vyplňovat nebo kopírovat texty inzerátů. InzertMan to udělá za Vás.

Začněte inzerovat rychle a efektivně. Můžete vkládat na více jak 150 českých a 80 slovenských inzertních serverů.

   
free for job

Jak funguje vkládání inzerátů

InzertMan je aplikace, kterou is jednoduše nainstalujete do svého počítače nebo notebooku.

Hlavní výhodou aplikace InzertMan je, že již nemusíte na každém inzertním serveru ručně vypisovat nebo kopírovat znění inzerátu (nadpis, text, cenu) ani kontaktní údaje (jméno, telefon, email, město, web aj.) do jednotlivých políček formuláře. InzertMan je všechny hravě vyplní za Vás. Vy akorát vyberete příslušnou kategorii, nahrajete obrázky a inzerát odešlete.

InzertMan obsahuje více jak 150 českých a přes 80 slovenských inzertních serverů. Všechny tyto servery jsou Vám plně k dispozici.Jaké inzertní servery InzertMan obsahuje

Najdete v něm jak všeobecně zaměřené inzertní servery, tak i servery zaměřené na specifické oblasti jako finance, reality nebo inzerci zvířat.

Chtěli byste přidat inzertní servery, na které již vkládáte, ale InzertMan je zatím neobsahuje? Žádný problém! Jednoduše nám napište a my Vám je ještě v ten stejný den do InzertMana přidáme.

Nastavte si InzertMana dle svých představ

V InzertManovi si můžete nastavit pořadí inzertních serverů tak, jak Vám to nejlépe vyhovuje. Můžete si servery seřadit například podle významnosti nebo Vaší oblíbenosti.

Aby se Vám s InzertManem pracovalo co nejlépe, můžete si také ke každému inzertnímu serveru napsat vlastní poznámku, které Vám pomohou snadněji se zorientovat na každém inzertním serveru.

Máte na některých serverech vlastní účet, do kterého se při vkládání inzerátů přihlašujete? Pro InzertMana taktéž žádný problém, u každého takového serveru si můžete přihlašovací údaje nastavit a poté se Vám budou tyto údaje taktéž automaticky předvyplňovat.

Pro koho je InzertMan určen

InzertMan je určen pro všechny ty, kteří chtějí efektivně inzerovat. Šetří čas těm, kteří často inzerují a vkládají inzeráty na velký počet inzertních serverů.

InzertMana oceňují jak jednotlivci, živnostníci a chovatelé, tak i firmy jako realitní kanceláře, autobazary, finanční skupiny, pracovní agentury, e-shopy, kamenné obchody, bazary a mnoho dalších...